Lekarze Pruszcz Gdański

dr n. med. Małgorzata Grabowska

Internista, Nefrolog

83-000 Pruszcz Gdański

Jak dla mnie - REWELACJA!!! Mądra, kompetentna, cierpliwa, uśmiechnięta, niezwykle kulturalna, miła wyrozumiała, nadludzko pracowita. Serdecznie polecam PANIĄ DOKTOR! Kilka razy byłem na oddziale i wszyscy są zachwyceni. Bardzo wysokie kwalifikacje zawodowe, mnie prowadzi od dwóch lat i dzięki niej mam o połowę zmniejszone leki nie czuję się wiecznie zmęczony i uregulowała mi nadciśnienie. Bardzo dobry nefrolog, polecam wszystkim którzy mają problem z nerkami. Tomasz T.
Opinia dodana przez: osesek

lek. dent. Aleksandra Ptak-Kijek

NZOZ Art-Dentica Sebastian Malik
ulica Cicha 15/5
83-000 Pruszcz Gdański

Z całego serca polecam Panią Aleksandrę. Jest prawdziwą profesjonalistka. Jako jedyna rozpoznała przyczynę mojego bólu i zastosowała skuteczne leczenie. Przez 4 miesiące odwiedziłam kilku stomatologów i nikt nie potrafił mi pomóc. Podjęła się leczenia kanałowego 'trudnego' zęba. Jestem pod wrażeniem jej profesjonalizmu i wielkiej empatii.
Opinia dodana przez: Pacjentka z Gdańska

lekarz Agnieszka Sirocka

Lekarz rodzinny

ulica Irysowa 10
83-010 Pruszcz Gdański

Doktor Agnieszka jest lekarzem z powołania, wysłucha przebada jak potrzeba to skieruje na badania.Jest bardzo miła, sympatyczna i jak potrzeba to porozmawia wytłumaczy.Bardzo szanuje doktor Agnieszka i chętnie przyjeżdżam do pani Agnieszki na wizytę.
Opinia dodana przez: Ryszard

lekarz Grzegorz Kozera

Neurolog

Przychodnia Swissmed
Wita Stwosza 1
83-000 Pruszcz Gdański

Kompetentny miły lekarz ma indywidualne podejście i interesuje się losem pacjentów nawet po wyjściu z gabinetu
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Franciszek Zygmunt

83-000 Pruszcz Gdański

Bardzo konkretne i rzeczowe podejście do pacjenta. Cieszę się, że akurat na tego lekarza trafiłem na SOR.
Opinia dodana przez: Marcin

lek. dent. Paweł Kukliński

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Centrum Stomatologiczne"
Grunwaldzka 33
83-000 Pruszcz Gdański

Pan Doktor bardzo delikatny i miły. W swojej pracy wykazuje się pełnym zaangażowaniem i troską. o pacjenta. U Pana Doktora miałam przeprowadzone leczenie kanałowe kilku zębów i wszystkie były bezbolesne. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Judyta

lek. dent. Piotr Górny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Centrum Stomatologiczne"
Grunwaldzka 33
83-000 Pruszcz Gdański

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u tego stomatologa. Wszystkie elementy opiniowane są na najwyższym poziomie. Polecam.
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Irena Bąbol

Internista, Diabetolog

ul. Cisowa 16
83-010 Pruszcz Gdański

Od 26 lat nieprzerwanie leczę u Pani doktor cukrzycę i nie mam żadnych powikłań. Chyba nic nie trzeba dodawać bo to nie jest opinia po kilku wizytach.
Opinia dodana przez: Mieczyslaw

lekarz Henryk Bartoszek

Pulmonolog, Dermatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Rodzinna i Specjalistyczna "FAMILIA"
Obrońców Poczty Polskiej 4/5
83-000 Pruszcz Gdański

Najlepszy Lekarz w Polsce . Bardzo miły i uprzejmy , dokładny i precyzyjny . Lekarz z doświadczeniem , godny zaufania . Jak najbardziej na Tak . Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Honorata Czekała

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SAFMED"
ulica Kossaka 8/3
83-000 Pruszcz Gdański

Wizyta u Pani doktor odbyła się o wyznaczonej porze, obsługa szybka i konkretna. Widać profesjonalne podejście do pacjenta. Serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Michał

dr Jarosław Meyer-Szary

Przychodnia Specjalistyczna Medivec
ulica Chopina 19/11
83-000 Pruszcz Gdański

Samo przyjęcie bardzo pozytywnie. Pan doktor bardzo miły, konkretnie tłumaczy chorobę, zna się na rzeczy. No i podstawa to podejście do pacjenta, a to nie łatwe, bo bada tych najmłodszych. Jesteśmy bardzo zaskoczeni na plus, chcielibyśmy zawsze spotykać takich lekarzy jak Pan Jarosław. Dziękujemy
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Dominik Świętoń

Przychodnia Specjalistyczna Medivec
ulica Chopina 19/11
83-000 Pruszcz Gdański

bardzo dobry lekarz, w moim długim już życiu bardzo rzadko taki się zdarzał. Uprzejmy, dokładny, nawiązujący kontakt z pacjentem i dający mądre zalecenia i rady. Czuć że kocha swoją pracę i lubi ludzi. Szczerze polecam, oby był w Pruszczu jak najdłużej, wiem że inni pacjenci bardzo Pana Doktora Świętonia chwalą. Jest za co.
Opinia dodana przez: halina

lekarz Michał Trembacz

Lekarz rodzinny

83-000 Pruszcz Gdański

Kompetentny, miły, uprzejmy i uśmiechnięty. Wyczerpująco i zrozumiale odpowiada na pytania. Szczerze polecam!

lek. med. Marcin Goczewski

USG, USG ortopedyczne

83-000 Pruszcz Gdański

Byłam na USG jamy brzusznej. Lekarz dokładnie wykonał badanie. Nic do zarzucenia. Przyjazne nastawienie do pacjenta.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lek. med. Anna Pawłowicz-Górska

Psychiatra

Gabinet Psychiatryczny
Raciborskiego 1A
Pruszcz Gdański

Wspaniały lekarz- miałam problemy z depresja lękową, ale to już przeszłość .Pani doktor pomogła mi jak nikt w życiu.Dziękuję.
Opinia dodana przez: Irena

lekarz Zygmunt Wojniłło

Chirurg ogólny, Flebolog

NZOZ "Lemed"
Raciborskiego 1A/C/L1
83-000 Pruszcz Gdański

Bardzo dobrze oceniam wizytę u pana doktora. Profesjonalny, mówi w czym rzecz, nie czuje się wstydu w czasie badania. Można pytać bez żadnego skrępowania. Polecam

lekarz Jacek Rutkowski

83-000 Pruszcz Gdański

Profesjonalny i zaangażowany lekarz , godny polecenia. Zależy mu na zdrowiu pacjenta i komforcie życia, dokładnie i rzeczowo wszystko tłumaczy. Poświęcił mi tyle czasu ile potrzebowałam. Wnikliwie zapoznał się z moją historią choroby. Poczułam się właściwie zaopiekowana. Polecam
Opinia dodana przez: Marina

lek. med. Małgorzata Fisahn

Kompetentna i warta polecenia ,wrócę do Niej

lek. dent. Jadwiga Białowąs

Żwirki i Wigury 13 lok. 14
83-000 Pruszcz Gdański

Switna Pani dr uratowa mi zycie. Swietne podejscie do pacjenta. Najlepszy lekarz stomatolog na jakiego trafilam.Polecam bardzo mocno

lek. dent. Magdalena Świerszcz

NZOZ Art-Dentica Sebastian Malik
ulica Cicha 15/5
83-000 Pruszcz Gdański

Bardzo rzeczowa i delikatna. Dzięki pani doktor wizyty nie należące do przyjemności są bezstresowe.
Opinia dodana przez: Magda